Charita Přerov

Vedoucí sociální pracovník

Dům sv. Josefa Kojetín Plný úvazek 1. 12. 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Alena Pizúrová

ředitel
Tel.: 605 441 670 E-mail: alena.pizurova@prerov.charita.cz

Rád pomáháš druhým a současně máš organizační schopnosti?

Rád vedeš druhé a motivuješ je k jejich práci?

Chceš být užitečná/ý a hledáš práci, která by tě naplňovala? Pak neváhej a přidej se k nám.

Dům sv. Josefa – centrum denních služeb, pracoviště Kojetín vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

úvazek 1,0

Předpokládaný nástup: prosinec 2022

Cílová skupina: senioři a lidé se zdravotním postižením

Náplň práce:

  • zajištění celkového fungování centra denních služeb
  • sociální práce se zájemci a uživateli služby
  • spolupráce při personálním a ekonomickém zajištění služby
  • vytváření metodik ke standardům sociální služby, jejich uvádění do praxe
  • vedení kolektivu pracovníků, jejich motivace a kontrola jejich práce aj.

Požadavky:

  • vzdělání VŠ/VOŠ dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na pozici sociálního pracovníka (min. 2 roky)
  • znalost sociální problematiky v rozsahu zákona č. 108/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • akceptace poslání a hodnot Charity
  • odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, důslednost

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru
  • zázemí stabilní organizace
  • zaměstnanecké benefity: stravné, pracovní mobil, 25 dní dovolené
  • mzda při celém úvazku od 29 025 Kč, po zkušební době navýšení o osobní ohodnocení, možnost i zkráceného úvazku

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.
 v elektronické podobě na e-mailovou adresu: reditel@prerov.charita.cz