Vánoční balíčky pro děti na Ukrajině

Již tradičně se zájemci mohou zapojit do projektu Vánoční balíček pro děti na Ukrajině. Jedná se o pomoc dětem v dětských domovech a ze sociálně slabých rodin, se kterými spolupracuje Arcidiecézní charita Olomouc.

Zapojení zájemci si v databázi na www.darky.jsemvidet.eu vyberou konkrétní dítě, kterému vytvoří vánoční balíček v hodnotě cca 1 000 Kč (+/- 100 Kč). Jako dárek je vhodné něco pro radost, něco na oblečení, věci do školy, přání k vánocům. Balíček naopak nesmí obsahovat sladkosti a cukrovinky (problémy s celníky na hranicích). Pokud chce zájemce dítě obdarovat sladkostmi, může poslat peníze na účet ACHO: 4030207/0100. Sladkosti budou nakoupeny přímo na Ukrajině.

Bližší informace najdete zde: balíček na ukrajinu.jpg.

Nebojte se darovat vánoční radost a naději potřebným.

 

Související články

Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání