Žehnání koledníků s biskupem v Přerově

Žehnání koledníků s biskupem v Přerově

Setkání koledníků s o. biskupem Josefem Hrdličkou
V pondělí 30.12.2013 se do Přerova sjelo na 250 koledníků ze severní části olomoucké arcidiecéze.

Přijeli k nám koledníci z Luhačovic, Konice, Olomouce, Bystřice pod Hostýnem, Vyškova a samozřejmě také „naši“ koledníci z obcí na Přerovsku. Dopoledne oslavili společně s otcem biskupem mši svatou, na které jim otec biskup udělil požehnání. Otec biskup připomněl tradici Tří králů a její biblické kořeny až do Starého zákona. Na závěr mše pak udělil koledníkům požehnání, které koledníci ponesou těm, ke kterým půjdou. Odpoledne se koledníci sešli v Klubu Teplo, a.s. na koncertě Pavla Nováka mladšího, kde si společně zazpívali vánoční, ale i jiné písničky. Koncert uzavřela oblíbená autogramiáda. Každý koledník si mohl odnést fotografii s věnováním Pavla Nováka. Fotogalerie z žehnání zde.

Za Oblastní charitu Přerov děkujeme všem, kdo nám pomohli toto setkání zorganizovat, ministrantům, sboru, farnicím, které pomáhaly s občerstvením a všem, kdo se na setkání podíleli.

 

Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání