Zaměstnanci charit se "obnovovali"

Zaměstnanci charit se "obnovovali"

Ve čtvrtek 12. listopadu proběhla v Přerově na centru SONUS malá duchovní obnova pro všechny zaměstnance charit. Každý chtěl vědět, jak že se to má se Štěstím, které začíná uvnitř, které bylo tématem obnovy, a tak bylo nabito.

Promluvy otce Vitáska si přišlo poslechnout 46 lidí ze 7 charit. Tak vysoká účast byla pro všechny zúčastněné premiérou, kterou však bravurně zvládli.

Odstartovali jsme společně s přerovským farním společenstvím při mši svaté, poté jsme se zamýšleli nad tím, co vede k opravdovému vnitřnímu štěstí a spokojenosti. Byla možnost vyslovené promeditovat na adoraci v kostele i vše probrat při společném obědě či diskuzi. Účastníci se rozjeli domů kolem 14:30 hod. a vypadali spokojeně.

Velký dík patří otci Vitáskovi, který nás celým dnem provedl a zodpověděl i všechny naše dotazy. Doufáme, že pro všechny pracovníky charit byl tento den prostorem k odpočinku i nové inspiraci a že se ve stejně hojném počtu setkáme na další duchovní obnově. Díky všem!

 

 

Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání