Tanečníci RKC Lačo jilo - Dobré srdce slaví další úspěch

V sobotu 21.10.2017 probíhala taneční soutěž Terně čercheňa v Hranících, které se opět účastnili i tanečníci z NZDM Lačo jilo - Dobré srdce.

Od jedenácti hodin se se svými tanečními choreografiemi předvedly taneční skupiny, které trénují v rámci NZDM Lačo jilo – Dobré srdce a jejich snažení nezůstalo bez ocenění. Naši soutěžící vybojovali dvě druhá místa v kategorii tradičního romského tance a hip hopu. Domů si děti odvezly poháry a sladkosti, které si mezi sebou společně rozdělily. Naši tanečníci se již tradičně umisťují na stupních vítězů, a proto ani tento výkon nebyl velkým překvapením a přejeme jim spoustu dalších úspěchů a chuť tancovat jako doposud.

Sepsala: Radka Cázerová, Dis.

Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání