Pracovníci OCHP absolvovali školení v první pomoci

Pracovníci OCHP absolvovali školení v první pomoci

Pracovníci Charitní pečovatelské služby a Romského komunitního centra Žížalka a Lačo Jilo absolvovali školení s názvem Základy první pomoci pro pracovníky v pomáhajících profesích. Školící akce se konala v sobotu 8. 10. 2016 od 9:00 do 16:00 hodin a vedl ji lektor Mgr. Radim Holek.

Pracovníci se naučili základní postup při poskytování první pomoci: co dělat, když najdu člověka, který potřebuje pomoc, jak zavolat RZP (trénink telefonování), jaké informace mi poskytne operátor na RZS, jak neodkladně zahájit resuscitaci. Všichni pracovníci si vyzkoušeli resuscitaci a práci s defibrilátorem AED, zájemci mohli vyzkoušet i umělé dýchaní. Lektor pracovníky seznámil s odlišnostmi při poskytování pomoci u kojenců, malých dětí, dospělých a seniorů. V odpoledních hodinách se pracovníci dozvěděli důležité informace o koronárních srdečních onemocněních, cévních mozkových příhodách, křečích, diabetu, hypoglykémii.

Pracovníci velmi ocenili profesionální přístup lektora, možnost si vše vyzkoušet a diskutovat. Školení naplnilo očekávání posluchačů a potřebu organizace – mít v terénní službě pracovníky, kteří jsou schopní poskytnout kvalitní první pomoc.

DSCN2247 DSCN2249 DSCN2252 DSCN2253 DSCN2255

 

Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání