Potraviny pomáhají i v Oblastní charitě Přerov

Potraviny pomáhají i v Oblastní charitě Přerov

V sobotu 12. 11. probíhala po celé ČR Národní potravinová sbírka, do které se letos zapojila i Oblastní charita Přerov.

V sobotu 12. 11. probíhala po celé ČR Národní potravinová sbírka, do které se letos zapojila i Oblastní charita Přerov. Naše pracovníky a dobrovolníky jste mohli potkat v „malém“ Tescu na tř. 17. listopadu po celý den. Dárci nakoupili trvanlivé potraviny podle seznamu, který obdrželi u vchodu, a po zaplacení věnovali svůj dar do nachystaných krabic. Ty se v průběhu dne úspěšně plnily a celkem se za celý den nashromáždilo 488,5 kg trvanlivých potravin! Potraviny budou využity na pomoc lidem a rodinám v nouzi, se kterými naše charita pracuje.

 

Děkujeme všem štědrým dárcům, kteří svým příspěvkem neváhali bojovat proti nouzi a přispěli na dobrou věc. Velký dík za spolupráci také patří všem pracovníkům prodejny Tesco.

 

IMG_20161112_093943IMG_20161112_081645DSCN0187DSCN0184

 

 

Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání