Postní almužna 2018

Postní almužna 2018

„Kdo se modlí, ať se postí. Kdo se postí, ať je milosrdný.“

S postní dobou přichází opět možnost zapojit se do Postní almužny, přispět tak dobré věci a trochu na sobě zapracovat.

 

Postní pokladničku si můžete vyzvednout ve svém kostele. Podobně jako adventní věnec v adventu se tato pokladnička může stát symbolem postní doby a jejího prožívání. Vhazují se do ní peníze, které jsme ušetřili na tom, co jsme si odřekli (sladkosti, kávu, časopisy…). Moje snažení tak získává rozměr konkrétní pomoci potřebným, kteří žijí (často skrytě) kolem mě. Pokladničku je potřeba donést na Květnou neděli (25. 3.) zpět do kostela. Částka ze všech pokladniček bude sečtena a ve spolupráci s kněžími děkanátu i samotnými účastníky Postní almužny se z ní pomůže potřebným lidem v nouzi.

Loňský výtěžek pomohl 8 osobám a rodinám, které se ocitli v tíživé situaci. Všem zapojeným ze srdce děkujeme a přejeme všem požehnanou postní dobu.

 

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání