Poděkování za potraviny

Poděkování za potraviny

Od 28.9. do 7.10.2014 se uskutečnila pomoc přerovských farníků na podporu osob a rodin v nouzi, a to formou darovaných potravin.

Děkujeme Vám všem, kteří jste se zapojili - dospělým i dětem. Pro osoby a rodiny v nouzi máme tak k dispozici: 46 kg mouky, 56 kg rýže, 12,5 kg luštěnin, 57,5 kg těstovin, 56 kg cukru, 7 kg soli, 33 l oleje, 78 ks instantních polévek apod., 60 ks konzerv (i rybičky), 10 ks paštik, 30 ks čaj i káva, 12 ks ovesné vločky, krupice aj. a také cukrovinky, sirupy, marmelády aj..

Potraviny budou postupně přerozděleny mezi potřebné na základě smlouvy, v případě, že všechny jiné možnosti byly vyčerpány a je ohrožen život nebo zdraví žadatele nebo jeho dětí.

Související články

Sbírka potravin (6. září 2014)
Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání