Charita v Noci kostelů 2016

Noc kostelů se koná v pátek 10.6.2016. V Přerově můžete navštívit: kostel sv.Vavřince, sv.Máří Magdalény - Předmostí, sv. Michaela, evangelický kostel a pravoslavný chrám sv. Cyrila a metoděje.

Přerov program: Noc kostelů 2016.jpg

Webové stránky: https://www.nockostelu.cz/

Každoročně pořádaná akce Noc kostelů vznikla v roce 2001 v Německu a od roku 2009 se rozšířila i do České republiky. Každým rokem se zapojuje víc a víc kostelů, ve kterých farní společenství nabízí široké veřejnosti nezávazné setkání s křesťanstvím, jeho kulturou, historií, architekturou i s konkrétními aktivitami a lidmi, kteří se „kolem kostela“ pohybují.

V přerovském farním kostele sv. Vavřince bude od 19:30 hod. možnost nahlédnout Pod pokličku a seznámit se s výbavou kostela i s organizacemi, které v součinnosti s farností Přerov působí. Svůj stánek zde bude mít i Oblastní charita Přerov. Srdečně Vás zveme k návštěvě kostela i našeho stánku, při které od nás obdržíte informace o našich službách, letáčky i malé překvapení :-)

Nebojte se využít široké nabídky nahlédnutí do nových obzorů, které se tuto noc budou v přerovských kostelech nabízet.

Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání