Benefiční koncert s Hradišťanem

Benefiční koncert s Hradišťanem

Ve čtvrtek 17. 9. se v 17:30 hod. v kostele sv. Vavřince uskuteční benefiční koncert Oblastní charity Přerov. Koncert je již vyprodán.

Místo: kostel sv. Vavřince, Přerov
Termín: 17. 9. 2015, 17:30
Kategorie: Benefiční akce

Koncert se koná pod záštitou náměstka primátora města Přerova Bc. Tomáše Navrátila a přerovského děkana Pavla Hofírka a vystoupí na něm známé hudební uskupení Hradišťan & Jiří Pavlica. Výtěžek koncertu bude použit na projekt nové služby Domácí hospicové péče.

Nový projekt Domácí hospicové péče můžete podpořit zakoupením vstupenky za 250 korun, zakoupením benefiční vstupenky za 350 Kč, která pomáhá získat kompenzační pomůcky pro hospicovou péči nebo zasláním svého příspěvku na účet 34536831/0100, VS: 1223.

Více informací o koncertě a předprodeji vstupenek naleznete na plakátu.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Dluhové poradenství

Nabízíme dluhové poradenství osobám, které své dluhy nejsou schopny již pravidelně splácet.

 

Pomáháme s:

- řešením dluhů a exekucí

- sepsáním návrhu na povolení oddlužení a žádostí např. o splátkový kalendář, o zastavení exekucí z důvodu nemajetnosti, odporu proti platebnímu rozkazu

- zprostředkováním kontaktu a komunikaci s věřiteli, exekutory, insolvenčními správci, soudy i dalšími úřady a institucemi

 

Poskytujeme kvalifikovanou pomoc bezplatně, diskrétně, nestranně.

Volejte: 581 209 298

 

Občanská poradna a poradna pro dlužníky

 

 
 

Pokud u nás nyní nenaleznete požadované volné místo, můžete se zaevidovat do řad zájemců. V případě potřeby Vás budeme moci kontaktovat.

 

Dotazník pro pozici:

- všeobecná zdravotní sestra - FORMULÁŘ

Evidence zájemců o zaměstnání