Blog

Po cestě životních příběhů
18. října 2020 Charita Přerov

Po cestě životních příběhů

Charita Přerov jakožto církevní nezisková organizace poskytuje kvalifikovanou pomoc a laskavý přístup všem potřebným již 27 let. Součástí služeb lidem v obtížných životních situacích je také odborné poradenství. Jednou ze služeb je Nízkoprahové denní centrum Lorenc, které podporuje lidi bez přístřeší. Pracovníci naslouchají životním příběhům klientů a pomáhají řešit jejich základní životní potřeby. My Vám nyní přinášíme možnost projít se, aspoň pomyslně, po životní cestě jednoho z nich. Jména jsou pro ochranu identity klientů smyšlená.

Kde je smíchu konec? Druhá část
18. října 2020 Charita Přerov

Kde je smíchu konec? Druhá část

Přinášíme Vám druhou část rozhovoru s vedoucí Nízkoprahového denního centra Lorenc Bc. Adélou Trumberovou. Co se nám do prvního dílu nevešlo?

Rouška Od Srdce
18. října 2020 Charita Přerov

Rouška Od Srdce

Výzva pro všechny. Ušij Roušku Od Srdce

Vánoční dárek pro děti z Ukrajiny
13. října 2020 Charita Přerov

Vánoční dárek pro děti z Ukrajiny

Vánoční dárek pro děti z Ukrajiny je již tradiční událost, kterou pořádá Charita Přerov ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Olomouc a ostatními charitami v České republice. Jak na to? Na adrese darek.charitaproukrajinu.cz si zvolíte dítě, které byste rádi podpořili.Obraťtě se na koordinátora Mgr. Emilie Šmídová, tel: 731 914 944, e-mail: emilie.smidova@prerov.charita.cz. a dle svého přání vytvořte dítěti dárkový balíček v hodnotě 900 -1200 Kč. Ten po sléze zašlete na Charitu Přerov do 27. 11. 2020.

Kde je smíchu konec?
9. října 2020 Charita Přerov

Kde je smíchu konec?

Přinášíme Vám první část rozhovoru s vedoucí Nízkoprahového denního centra Lorenc Bc. Adélou Trumberovou. Na co je ve své práci opravdu hrdá? Jak dlouho již centrum poskytuje zázemí pro lidi bez přístřeší?  To vše, a nejen to, se dočtete v první polovině našeho pátečního rozhovoru z cyklu Rozhovory napříč Charitou Přerov. Přejeme Vám příjemné čtení.