Charita Přerov

Sociální pracovník pro NDC Lorenc

Nízkoprahové denní centrum Lorenc Plný úvazek 17. 10. 2023 výběrové řízení

Nízkoprahové denní centrum Lorenc

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici
sociální pracovník
úvazek 1,0 (možno i zkrácený úvazek)

Předpokládaný nástup: říjen 2023

Náplň práce:

  • ambulantní a terénní forma práce
  • sociální práce s osobami, které se ocitli v těžké životní situaci spojené s absencí stabilního bydlení
  • pomoc se zajištěním základních životních potřeb těmto osobám (prostřednictvím sociálního poradenství a materiální pomoci)

Požadavky:

  • vzdělání VOŠ/VŠ nebo absolvent kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách  dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • akceptace poslání a hodnot Charity
  • odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou
  • zkušenosti práce s lidmi ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní organizace
  • nestereotypní práce (výkon terénní nebo ambulantní formy služby, zapojení do pracovních rehabilitací s klienty, osvěta veřejnosti v otázkách problematiky osob bez domova, volnočasové aktivity s klienty aj.)
  • zaškolení odborným pracovníkem
  • malý, přátelský a podporující tým – neformální pracovní atmosféra plná humoru a pochopení v příjemném prostředí
  • práce, která dává smysl
  • pravidelná týmová, příp. individuální supervize
  • dobré kafe a další zaměstnanecké výhody v organizaci
  • otevřenost novým nápadům pro zvyšování kvality služby
  • zaměstnanecké benefity: stravné, pracovní mobil, 25 dní dovolené
  • mzda od 27 025Kč, po zkušební době navýšení o osobní ohodnocení

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Doklady zasílejte v elektronické podobě do 10. 10. 2023 na e-mailovou adresu: adela.trumberova@prerov.charita.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.