Charita Přerov

Sociální pracovník pro Odlehčovací a pečovatelskou službu

Šířava 1295/27 Částečný úvazek 1. 7. 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Alena Pizúrová

ředitel
Tel.: 605 441 670 E-mail: alena.pizurova@prerov.charita.cz

Rád pomáháš druhým?

Chceš být užitečná/ý a hledáš práci, která by tě naplňovala?

Pak neváhej a přidej se k nám.

Odlehčovací a pečovatelská služba – pracoviště Přerov,
(cílová skupina senioři a lidé se zdravotním postižením)
vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

                                             sociální pracovník

HPP – úvazek 1,0
Předpokládaný nástup: 1. července 2023

Náplň práce:

  • poskytuje zájemcům o službu a uživatelům sociální poradenství
  • vede agendu uživatelů
  • provádí individuální plánování

Požadavky:

  • vzdělání VŠ/VOŠ dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na pozici sociálního pracovníka (min. 2 roky)
  • znalost sociální problematiky v rozsahu zákona č. 108/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • akceptace poslání a hodnot Charity
  • odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, důslednost

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru
  • zázemí stabilní organizace
  • zaměstnanecké benefity: stravné, pracovní mobil, 25 dní dovolené
  • mzda od 27 025 Kč, po zkušební době navýšení o osobní ohodnocení

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu v elektronické podobě na e-mailovou adresu: os@prerov.charita.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.