Charita Přerov

Sociální pracovník pro Nízkoprahové denní centrum Lorenc

U Bečvy 1, Přerov Plný úvazek říjen 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Alena Pizúrová

ředitel
Tel.: 605 441 670 E-mail: alena.pizurova@prerov.charita.cz

Charita Přerov vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

sociální pracovník
pracovník v sociálních službách

pro Nízkoprahové denní centrum Lorenc

Předpokládaný
nástup: říjen 2022

Úvazek: 1,0  s možností zkrácení na 0,8

Náplň práce:

  • ambulantní a terénní forma práce
  • sociální poradenství
  • sociální práce s osobami, které se ocitly v nepříznivé životní situaci spojené s absencí stabilního bydlení
  • pomoc se zajištěním základních životních potřeb těmto osobám (prostřednictvím materiální pomoci a sociálního poradenství).

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ/VOŠ dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • akceptace poslání a hodnot Charity
  • odpovědnost, kreativita, empatie, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru
  • zázemí stabilní organizace
  • nestereotypní práce
  • zaškolení odborným pracovníkem
  • malý, přátelský a podporující tým
  • osobnostní posun
  • zaměstnanecké benefity: stravné, pracovní mobil, 25 dní dovolené
  • mzda od 25 850 Kč, po zkušební době navýšení o osobní ohodnocení

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Doklady zasílejte v elektronické podobě na e-mailovou adresu: reditel@prerov.charita.cz