Charita Přerov

Sociální pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Kojetín Plný úvazek 1. 3. 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Alena Pizúrová

ředitel
Tel.: 605 441 670 E-mail: alena.pizurova@prerov.charita.cz

Rodinný klub Maria

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

sociální pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

úvazek 1,0

Předpokládaný nástup: březen 2022 nebo dle domluvy

Pracoviště: Kojetín

Náplň práce:

  • ambulantní a terénní forma práce
  • sociální poradenství
  • sociální práce v domácnostech rodin s nezletilými dětmi (podpora a pomoc s hospodařením, rodinným rozpočtem, vedením domácnosti, nácviky práce s dětmi, pomoc s řešením problémového chování dětí, s výchovou, apod.)
  • sociální práce s dětmi a mládeží, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci

Požadavky:

  • vzdělání VŠ/VOŠ dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • akceptace poslání a hodnot Charity
  • odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • zkušenosti z oblasti volnočasových aktivit a z oblasti sociální práce s rodinami ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru
  • zázemí stabilní organizace
  • zaměstnanecké benefity: pracovní mobil, 25 dní dovolené
  • mzda 25 850 Kč

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání

strukturovaného životopisu a motivačního dopisu a to do 20. 2. 2022

Doklady zasílejte v elektronické podobě na e-mailovou adresu:

reditel@prerov.charita.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.